Přeskočit na obsah

POJĎ HRÁT HOKEJ 2024 (15.1.2024)

V pondělí 15.1.2024 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Bruntál ve spolupráci s Českým hokejem pořádá náborovou akci v rámci Týdne hokeje. Každé dítě si navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte v pondělí 15.1.2024 v 16:00 do tělocvičny SPŠ a OA v Bruntále!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen obuv a oblečení do tělocvičny.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program a rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. 

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje.

Více informací najdete zde: www.tydenhokeje.cz.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná po desáté po celé České republice a celkově už po jedenácté . Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem

37 000 dětí.